16 Aralık 2018
Ana Sayfa / Güzellik / Ünlülerin Makyaj Hataları
Ünlülerin Makyaj Hataları

Ünlülerin Makyaj Hataları

Güzellik konuları genelde biz hanımların biraz canını sıkar. Eğer birkaç küçük kusurunuz varsa güzellik konularında okuduğunuz yazılar bir miktar hırs katarken, bir miktar da canınızı sıkar “ben neden böyle değilim” diye… İşte bu güzellik yazısı yalnızca eğlenmeniz için tasarlandı.

Makyaj yapmak dünyada biz kadınların dikkat etmesi gereken en önemli nokta. Güzelleşelim derken, güzelliğimizi çirkinliğe dönüştürmemiz yalnızca tek bir dokunuşa bakar. Bu nedenle makyaj konusunda çok dikkatli olmak gerek ve evde boş olduğunuz zamanlarda yeni makyaj trendlerine elinizi alıştırmanızı öneririm.

Elbette yetişmeniz gereken bir davet ve önemli bir toplantı olabilir ve çok fazla da vaktiniz olmayabilir. Bu noktada zor makyajlarla uğraşmak yerine kendinize güvenin ve temiz bir cildin her zaman daha iyi olduğunu unutmayın.

Eğer makyajsız çıkamam diyorsanız ve pek başarılı makyaj yapamıyorsanız, bir eğitim alabilir veya internetten doğru teknikleri boş vaktinizde deneyerek en iyi sonuca ulaşabilirsiniz. Sürekli olarak kuaföre makyaj parası ödemek yerine yine bu yöntemle kendinizi en iyi hissedeceğiniz makyajı yapabilirsiniz.

Makyaj sektörünün geldiği nokta gerçekten estetik ameliyatlarını gölgede bırakacak cinsten. Öyle ürünler geliştirildi ki, yeni bir cilde sahip olabiliyorsunuz. Ama bu ürünleri kullanmak için profesyonel bir yardıma ihtiyaç duyabilirsiniz. Bilinçsizce kullandığınız zaman ise birazdan resimlerini göreceğiniz ünlülerde olduğu gibi kötü görünüme neden olabiliyor.

Hollywood ünlülerinin kişilikleri ile eşleşmiş makyaj stilleri var ve usta ellerden çıkıyor. Spor ışıklar altında, flaşlar patladığında kusursuz bir görünüm için ünlü makyajları profesyonelce yapılmak zorunda. Yapılmadığında ise durum bir facia… Kırmızı halıda veya özel davetlerde kameralara yakalanan bu görünümler karşısında şok olacaksınız.

angelina-jolie-makyaj-hatası
Angelina Jolie’nin her daim güzelliğine hayran değil miydik?
Bronz Allık
Aşırı bronz allıktan kaçının!
Drew Barrymore makyaj hatası
Drew Barrymore güzelliğini beyaz pudra ile gölgelemiş…
eva-longoria-makyaj
Eva Longoria gibi beyaz kapatıcıyı fazla kaçırmayın!
Jennifer Lopez Makyaj
Jennifer Lopez’i tanıdınız mı?
Miley Cyrus Makyaj Hatası
Miley Cyrus pudra yemiş sanırım…
nicole-kidman-makyaj-hatasi
Nicole Kidman’ın yarım kalan makyajı

 

Bu yazılara da bakın!

Cilt Bakımı Tavsiyeleri

Cilt Bakımı Tavsiyeleri

Cildinizin yaşınızın aynasıdır. Ona ne kadar iyi bakarsanız yaşınızı da o kadar küçük gösterecektir. Yılların …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir