16 Aralık 2018
Ana Sayfa / İlişkiler / Karşınızdaki Kişi Size Aşık mı Değil mi Nasıl Anlarsınız?
Karşınızdaki Kişi Size Aşık mı Değil mi Nasıl Anlarsınız?

Karşınızdaki Kişi Size Aşık mı Değil mi Nasıl Anlarsınız?

Aşk öyle bir şeydir ki kişinin ayaklarını yerden keser. Hayata daha anlamlı bakarak, kendinizi daha iyi hissedersiniz. Yediğiniz yemeğin bile tadı bir başkadır. Çünkü sevdiğiniz kişi dünyanızı anlamlı kılar. Hiç aşık olmamışsanız, gerçekten boşa yaşamışsınız diyebilirim. Midede kelebeklerin uçuşması, heyecanın dorukta olması gerçekten tarifi imkansız duygular. Peki, karşınızda ki kişinin sizlerle aynı duyguda olup olmadığını nasıl anlarsınız, gelin hep beraber bakalım:

Aşk tek taraflı olunca biliyorsunuz ki platonik oluyor. Şimdi yaşadığınız aşk platonik mi değil mi anlamanın vakti geldi. Karşınızdaki kişi eğer gözünüzün içine bakıyor, söylediklerinizi dikkatle dinliyorsa size aşık olduğunu iddia edebilirim. Zaten bu duyguların karşılıklı olup olmadığını beden diline bakarak da anlayabilirsiniz. Size karşı olan davranışlarıyla arkadaşlarına takındığı tavırlar aynı değilse, gözlerinde o ışığı görüyorsanız aşık olduğuna kanaat getirebilirsiniz. Ama o ışık zamanla sönebileceğini de unutmamanız gerekiyor. İlişkinizin bittiğini nasıl anlarsınız sorusunun cevabı için buraya tıklayın.

Topluluk içindeyken gözleri sürekli olarak sizin üzerinizdeyse, etraftakileri umursamıyor ve sadece sizinle konuşmak istiyorsa tabii ki aşık olduğundan bahsedebiliriz. Bu durumu anlamak için yakın arkadaşlarınızın fikirlerini de alabilirsiniz. Tarafsız yapılan gözlem sonucunda karşınızdaki kişinin size aşık olup olmadığını anlayabilir. Vaktinin büyük bir kısmını arkadaşlarına ayırmak yerine sizinle geçiriyorsa doğru adamı veya kadını bulduğunuzu söyleyebilirim.

Bazı erkekler kadınlar gibi kendini naza çeker. Siz yokmuşsunuz gibi davranır. Ama size karşı olan bakışları bu durumu ele verecektir. Aşık olduğunu iddia edemem ama sizden hoşlandığını söyleyebilirim. Sizinle konuşurken ayağını sallıyor veya istemsiz hareketlerde bulunuyorsa, açılmak için fırsat kolladığını hissediyorsanız karşı tarafın ilgisi sizin üzerinizde diyebilirim.

Sizin hakkında birçok bilgiye ulaşmaya çalışıyorsa, durmadan soru soruyorsa ve cevaplarınızı sıkılmadan ilgiyle dinliyorsa, karşı tarafın ilgisi sizin üzerinizedir. Biliyorsunuz ki erkeklerin pekte dinleme gibi huyları yoktur. Erkekler biliyorsunuz ki alış verişe çıkmaktan pekte haz etmezler. Eğer size aşık olup olmadığını anlamak istiyorsanız saatlerce o mağazadan o mağazaya girin. Sıkılsa dahi size çaktırmamaya çalışıyorsa bilin ki o erkek size aşıktır. Erkeklerin kadınlar gibi kıskandırma gibi bir huyu yoktur. Bir erkek kıskandırma işini oyun olarak yaptığınızı anlarsa sizden soğur. O yüzden erkekler ne istemez buradan öğrenebilirsiniz. Eğer sizi kıskanıyorsa tabii ki aşırıya kaçmadan onun için değerli olduğunuzu bilmenizi söyleyebilirim.

Son olarak, erkekler kız arkadaşlarını aileleriyle tanıştırma konusunu zamana yayarlar. Fakat sizin doğru kişi olduğunuza inanıyorlarsa bu durumdan çekince duymazlar. Eğer sizi ailesiyle tanıştırmışsa bilin ki o çocuk size deliler gibi aşık. Fakat tabii ki aşk gelip geçici bir duygudur. Önemli olan aradaki bağın güçlü olabilmesi için sevgi ve saygıda kusur etmemenizdir. Böylece bir ömür boyu mutlu bir evlilik sürebilirsiniz. Evlilik kader mi, doğru kişi olduğu nereden anlaşılır öğrenmek istiyorsanız bu yazıyı okumalısınız.

Bu yazılara da bakın!

Evlilik Kader mi? Doğru Kişi Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Evlilik Kader mi? Doğru Kişi Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Evlilik; birbirini seven ve bir ömür birlikte olmak isteyen iki kişinin, ailelerinin de rızasını alarak, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir