16 Aralık 2018
Ana Sayfa / İlişkiler / Erkekler Ne İstemez?
Erkekler Ne İstemez?

Erkekler Ne İstemez?

Erkekler “Kadınlar ne ister?” diye düşünüp öğrenme yolları arasalar eminiz ki bu yaşantı tecrübeleri yoluyla olacaktır. Fakat biz kadınlar temkinli olmaya, ince düşünmeye, kısacası eşeğimizi sağlam kazığa bağlamaya bayılırız. Erkeklerin neleri sevdiği, nelere “hayır” diyemediği üzerine adeta yüksek lisans tezi hazırlayacak kıvama gelmişken neleri sevmedikleri konusunu göz ardı ederiz. Onları bazen çileden çıkartıp, soğuttuğumuza göre önemli püf nokta da burada olsa gerek.

Öncelikler erkeklerin zayıf karakterli kızları sevmediğini bilin. Onun gönlünü hoş etmek adına bazı düşüncelerinizden vazgeçerek onun beğenisini kazanacağınızı zannetmeyin. Bunu dik başlılık ve güç gösterisi olarak yapmadıkça kendi düşüncelerinizin arkasında durmanız ona ne kadar güçlü olduğunuzu göstermeniz demektir.

Erkekler ne kadar onların olmamızı isteseler de avcunun içinde bildiği kadındansa her an elinden kaçabilecek kadına daha çok bağlanırlar. Ona anı yaşıyormuş izlenimi verin demiyorum fakat kendinizi onun kölesi gibi hissettirmeyin.

Duyguları paylaşmak daha doğrusu paylaşabilmek, içini dökebilmek önemli bir olaydır. Fakat biz bu durumu biraz abartıyoruz. Düz mantık, işin arka yüzünü düşünüp kendini yormayan, ince detaylarla boğulmayan erkekler için kadınların küçük sorunları adeta bir işkencedir. Sizin için önemli olan bir mevzu erkeğiniz için de önemli olmalı diye düşünmeyin. Sürekli sızlanıp, sorunlarınızla onu boğarsanız sizi düşündüğü anları güzel olmaktan çıkarırsınız.

Cinsel yaşamın canlılığı bir erkeğin kadından beklediği önemli bir şeydir. Utangaç ve isteksiz izlenimi yaratmanız onun hevesini kaçıracaktır. Pasif bir kadın erkeklerin hiç tercih etmediği kadınlardır. Toplumsal baskılarla cinselliği yaşamaktan çekinmeyin. Yatağın tecrübeyle değil aşkla ilişkisi vardır. Yanlış bir izlenim yaratmamak adına kendinizi kısıtlamayın. Cinselliği yaşamak istiyorsanız yaşayın, onun ne düşüneceği sizin isteklerinizden önce gelmesin.

Erkekler bakımsız kadınlardan hoşlanmıyor. Doğal güzelliği seviyoruz diye bas bas bağırsalar da zaman zaman gösterişli bayanların cazibesine kapılıyorlar. Zaten doğallığı bakımlı olmaktan ayırmayın. bakımlı ve doğal aynı anda olunabilen bir şey. Fakat erkeklerin arada sırada doğallıktan uzaklaşıp göze fazlasıyla hitap eden kadınları sevdikleri de aşikar. Durağanlığı sevmeyen erkekler kadınların arada sırada seksi, sevimli, vamp hallerine bürünmelerinden çok hoşlanırlar.

Bu yazılara da bakın!

Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklar Nelerdir?

Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklar Nelerdir?

Küçük ya da büyük bir etki yelpazesine sahip olan birçok bulaşıcı hastalık mevcuttur. Ancak bunlardan …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir