16 Aralık 2018
Ana Sayfa / İlişkiler / Aldatıldığınızı Nasıl Anlarsınız?
Aldatıldığınızı Nasıl Anlarsınız?

Aldatıldığınızı Nasıl Anlarsınız?

İlişkinizde bir farklılık seziyorsanız, eskisi gibi değilse hiçbir şey muhtemelen ya aşk bitmiştir ya da aldatılıyorsunuzdur. Kadınların bu konuda önsezileri erkeklere göre daha kuvvetli olduğu iddia edilir. Genelde kadınlar anaç ruhlu yapıya sahip oldukları için aldatma yöntemine başvurmazlar. Ama erkekler için aynısını söyleyemeyeceğim. Çünkü küçüklükten yetiştirilme tarzlarından dolayı her şeyi yapabilecekleri konusuna alıştırılmışlardır. ‘’o erkek yapar’’ sözünü bunun için iyi bir örnektir. Şimdi gelgelelim aldatılmak konusunun nasıl anlaşıldığına maddeler halinde bakalım:

Eğer sevgiliniz ya da eşiniz normalde sözlerinize kulak asmazken, birden ağzınızdan çıkan cümleyi can kulağıyla dinliyorsa, size hak veriyor, ters düşmüyorsa ya kafasına bir şey düşmüştür ya da sizi aldatıyordur. Özellikle eve giriş çıkış saatleri, toplantının uzaması, ekstrem iş seyahatlerinin artması bu ihtimalin kuvvetlenmesine işarettir. Aman ha dikkat edin. Bu gibi hadiseler başınıza geliyorsa, eşinizi veya sevgilinizi yakın takibe alın. Belki de ilişkiniz bitmiştir ama sizin haberiniz yoktur. İlişkinizin bittiğini nasıl anlarsınız adlı yazımızı okuyarak konu hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Normalde hediye almıyor ama artık özel günleri unutmuyorsa bu işte bir gariplik olduğunu düşünebilirsiniz. Çünkü suçluluk duygusu ağır basar. İnsan kabullenmese de karşı tarafa bunu yaptığı için pişman olur. Yine de yapmaya devam eder. Bu yüzden hem içini rahatlatmak hem de sizi mutlu etmek istediği için hediyelere boğar. Güzel sözler söyler. Tabii bunun aksi de mümkün. Kendi suçunu bastırmak için sizi suçluyor, kötü davranıyor da olabilir. Bu kişiden kişiye değişen özelliklerdir.

Klişe gelebilir ama aldatılma kuşkusuna düştüyseniz telefonunu ve kıyafetlerini karıştırabilirsiniz. Böylelikle bir şey gizleyip gizlemediğini anlayabilirsiniz. Özellikle telefon çaldığında açmıyor veya başka odada konuşuyorsa ve bu her gün oluyorsa dikkat etmeniz gerektiğini söyleyebilirim. Eskisine göre kendine ve giyimine özen gösteriyorsa da aldatılma ihtimalinizin yüksek olduğunu dile getirebilirim. Ne yazık ki bu vakalar günden güne artmaktadır. Artık karşınızdaki kişi size aşık mı sadık mı anlamakta zorluk çekmeniz normal. Karşınızdaki kişi size aşık mı değil mi nasıl anlarsınız sorusunun cevabını öğrenmek için tıklayın. Gerek diziler gerekse insanların sıraladığı bahaneler aldatmak konusuna ön ayak olmaktadır. Hele ki topluma örnek olan sanatçıların davranışları ise görüyorsunuz ki takdire şayandır.

Kişi karşısındakini değil, kendini aldatır. Aldatılmışsanız öç alma gibi bir duyguya kapılmayın. Bırakın giden gitsin. Mutlu olmak istiyorsanız kesinlikle sizi seven, aşık olan kişiyi bulmaya çalışın. Böyle insanlardan uzak durun. Yapan bir daha yapar. Bana kalırsa affetmeyin derim. Yine de evliyseniz ve çocuğunuz varsa evliliğinizi kurtarmak için bir şans daha verebilirsiniz. Evliliğinizi kurtarmanın yolunu arıyorsanız detaylı bili almak için buraya tıklayın. Ortada güvensizlik olduğu için ilişkiniz sağlıklı gitmeyecektir. Yine de yukarıda yazdığım konular ihtimaldir. Kesin kez kanıt bulmadan eşinizi ve sevgilinizi suçlamamalısınız.

Bu yazılara da bakın!

Evlilik Kader mi? Doğru Kişi Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Evlilik Kader mi? Doğru Kişi Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Evlilik; birbirini seven ve bir ömür birlikte olmak isteyen iki kişinin, ailelerinin de rızasını alarak, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir